Kapaklı Kombici

Kapaklı kombide ısınma sorunu yaşayan tüm müşterilerimiz için buradayız ve Kapaklı Kombici olarak bakım ve onarım çalışmalarınızın tümüne yardımcı olmaktayız. Isınma sorununun birçok sebebi olabilir. Örneğin petek temizliği düzenli olarak yapılmayan bir evde ısınma sorunu olması muhtemeldir. Çünkü petekte dolaşan suların kalitesi genellikle düşüktür ve petek içerisinde çamura, balçığa, kirece ve tortuya neden olmaktadır.

Peteğin içerisinde oluşmuş olan bu görünüşü kötü yapılar, peteğin içerisinde su dolaşmasını engellerler. Hatta bazen o kadar ilerlerler ki, su hiç dolaşamaz ve motora hasar verir. Bazen dolaşamayan bu su, kombinin su ısıtmaya yarayan parçasını bozabilir. Bu parçanın bozulması sonucunda su ısınamayacaktır ve bu da dolaşan suyun soğuk olmasına neden olacak ve ısınmayı engelleyecektir.

Bunun dışında elektrik kaçakları ve voltaj yükselmesi, kombinin motoruna hasar verebilir ya da başka yollarla çalışmasını engelleyebilir. Kombi çalışmadığı takdirde ev ısınmayacak, banyodan sıcak su akmayacak ve ocak yanmayacaktır. Hepsinin birbirine böylesine bağlı olduğu bir oluşumun kısa sürede tamir edilmesi, bu tamirin kısa sürmesi ve maaliyetinin düşük olması için tercih edeceğiniz firmalardan biri olarak, sizlere en kaliteli hizmeti sunmaktayız.

Kapaklı Kombici olarak en kaliteli malzemeleri kullanan ve en temiz çalışan firmalar arasındayız. Müşteri memnuniyetini esas almakta ve hizmet kalitemizi her geçen gün arttırmaktayız. Değiştirdiğimiz parçaları bir yıl garanti ederek, bozulmaları durumunda ücretsiz olarak değiştirmekteyiz. Tecrübeli ve eğitimli personel kadromuz ile, son derece kaliteli hizmet sunmaktayız. Kombi bakım ve onarımı yabana atılmayacak kadar önemli bir iştir ve biz bunun farkındayız.

Kombilere belirli sürelerde bakım yaptırılması dahilinde, hiçbir sorunla karşılaşılmadan oluşan problemler kolaylıkla çözülecektir. Kombinin bozulması sonucunda yaptırılacak onarım çalışması, daha maliyetli olduğu gibi  özellikle evdeki küçük çocukları da mağdur edecektir.

Kombileriniz için gerekli olan her türlü bakım ve onarım çalışmasında gönül rahatlığı ile bizi tercih edebilir, kaliteyi uygun fiyata kapınıza getirebilirsiniz. Kapaklı Kombici olarak her zaman, her konuda, en kısa zamanda yardımınıza koşarak, tecrübeli ve alanında eğitimli kadromuz ile, problemlerinizi çözebiliriz.

Bir cevap yazın